DOWN Dating: Flirt and Hookup

Arkadaşlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Down, Inc.
Sosyal çevrenizi mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu sohbet uygulamaları ile genişletme imkanını yakalayabilirsiniz.

Sosyal çevrenizi mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu sohbet uygulamaları ile genişletme imkanını yakalayabilirsiniz.

DOWN Dating: Flirt and Hookup mobil uygulaması sizlere yakın arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak mobil uygulamadır. Uygulamamız üzerinden kendinize bir çok arkadaş edinebilir ve her gün çeşitli sohbetlere ve görüşmelere katılabilirsiniz. Keni sanal dünyanızda sizlere bu tarz kolaylıklar sağlayan ve zamandan tasarruf etmek için size yardımcı olacak sohbet uygulamalarına sahip olmak sizi her zaman eğlendirecektir. Uygulamanın belli başlı öğeleri vardır.

Mesela; Oldukça hızlı bir görüşme yapmak için "Get Down" seçeneğini yazın dakat daha ciddi ve güvenli bir arkadaşlık istiyorsanız "Get Treati" seçeneğini yazın. Böylelikle uygulamamız amacına daha çok hizmet olacaktır.Dünyanın her yerinden insanla eşleşme gerçekleştirerek sohbet etmek imkanı sağlayan DOWN Dating uygulaması zileri daha sosyal bir insan haline getirmek ve bunu zahmetsizce yapmak için geliştirilmiştir. Sizin kriterlerinize uygun eşleştirmeler bulunduğunda karşı taraf ile sohbet edip onu tanımaya başlayabilir ve daha sonrasında ise sohbeti daha da koyulaştırabilirsiniz. 

DOWN Dating: Flirt and Hookup indir
DİĞER SÜRÜMLER